Softvér pre fitness centrá, 24/7 fitness centrá, boxerské centrá, relaxačné centrá, wellness centrá, športové centrá, horolezecké centrá, kúpaliská, ktorý budete mať na dosah.

Maximalizujte úspech svojho fitness centra so softvérom OnGym – revolučný software pre fitness centrá. Posilnite svoje fitness centrum a zlepšte jeho výkonnosť.

Softvér OnGym pre fitness centrá už pomáha viacerým biznisom na Slovensku.

Created by Creative Stallfrom the Noun Project
0
Používatelia fitness centier (appka)
Created by Creative Stallfrom the Noun Project
0
Počet ľudí v našich fitkách aktuálne
Created by Creative Stallfrom the Noun Project
0
Dnešný počet tréningov

Rozhodujete sa automatizovať 🚀 vaše fitness centrum do bezrecepčnej prevádzky alebo hybridnej?

Bezrecepčný software pre vaše fitness centrum.

Náš softvér pre fitness centrá dokáže efektívne riadiť vaše fitness centrum aj bez prítomnosti recepcie. Vaši zákazníci sa môžu jednoducho dostať do fitness centra prostredníctvom QR kódov v mobilnej aplikácii vášho fitness centra alebo pomocou RFID členských kariet. Ponúkame možnosť pripojenia turniketov viacerými spôsobmi, prispôsobiteľnými vašim potrebám. Jeden z príkladov je hybridný režim, kedy fitness centrum pracuje s recepciou len v určitých časoch. Samotný systém a dobíjanie permanentiek prebieha cez platobnú bránu, takže vaši zákazníci už nebudú musieť žiadať o manuálne dobíjanie permanentiek, všetko to systém vyrieši priamo za vás.

Podporujeme integráciu vstupov cez MultiSport a UpBalansea.

Softvér OnGym vyrieši všetky papierovačky za vás 💪.

OnGym poskytuje komplexné riešenia pre všetky problémy, ktoré fitnes centrá denne riešia. Ponúkame vám jednoduché riešenie pre riadenie fitnes centra. Majte k dispozícii kompletný prehľad permanentiek, kreditov a celkovej návštevnosti. Ku tomu všetkému si jednoducho skontrolujete svoje skladové hospodárstvo, štatistiky a dochádzku zamestnancov.

Pokladničný systém a platobný terminál All-In-One .

Ponúkame vám náš pokladničný systém, ktorý dokáže priamo komunikovať s finančnou správou, a vy dokážete jednoducho tlačiť bločky. Okrem samotného pokladničného systému ponúkame platobný terminál prepojený priamo s naším systémom. Okrem toho, vieme zabezpečiť aj platby online (appke) a vaši zákazníci tak budú môcť zakúpiť permanentky alebo rezervovať miesto online cez mobilnú aplikáciu vášho fitness centra.

Vlastná mobilná aplikácia vášho fitness centra.

S nami budete v popredí konkurencie! Vaše fitness centrum získava vlastnú mobilnú aplikáciu pre koncových zákazníkov, čo vám umožní poskytnúť špičkový zážitok. Nielenže posilníte svoju konkurenčnú pozíciu, ale tiež si získate verných zákazníkov vďaka pohodliu, ktoré im vaša aplikácia poskytne. Zlepšte interakciu so zákazníkmi, poskytnite jednoduchší prístup k rezerváciám a ponúknite im personalizovaný a moderný spôsob interakcie s vaším fitnes centrom.

Vaše fitness centrum vždy aj vo vašom vrecku.

Získajte prehľad o vašom fitness centre aj keď ste mimo jeho priestorov - či už ste na dovolenke alebo na akomkoľvek stretnutí. Náš systém je responzívny pre všetky typy zariadení, čo vám umožňuje pohodlne spravovať vaše fitness centrum priamo cez váš mobilný telefón. S OnGym Dashboard aplikáciou budete mať vždy kompletný prehľad o stave vášho fitnes centra, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Takže už nikdy nebudete mať problémy s riadením vášho fitnes podniku, či už ste kdekoľvek inde.

Pripojte sa k nám a získajte plný prístup k nášmu softvéru pre fitness centrá.

Užite si výhody a pohodlie nášho softvéru bez akýchkoľvek záväzkov. Počas 30-dňovej skúšobnej doby získate plný prístup k jeho funkciám, aby ste mohli preskúmať, ako vám pomôže optimalizovať váš biznis, zvýšiť efektivitu a dosiahnuť excelentné výsledky. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!

Obchodní partneri .

O programe

OnGym je revolučný a komplexný software pre fitness centrum, navrhnutý a vyvinutý samotným majiteľom športového centra. Je to výsledok neustáleho vývoja a inovácie, ktorý je priamo prispôsobený potrebám dennodenného manažmentu športových stredísk.

Kontakt

OnGym s.r.o.

Weferova 6, 040 11 Košice mestská časť juh

Igor Martinka – obchodné oddelenie

Tel: +421 911 416 686

Mail: igor.martinka@ongym.sk

IČO: 55 062 130

IBAN: SK6583300000002302403242