Partnerské fitness centrá a náš softvér.

"Tešíme sa, že vám môžeme predstaviť naše výnimočné partnerské centrá, ktoré s nadšením súhlasili, aby sme ich mohli prezentovať na našej webovej stránke. Objavte tento skvelý softvér pre fitness centrá a pridajte sa k nám."

CityGym Košice

V roku 2015 sme pre vás otvorili jedno z najväčších fitness centier na sídlisku Dargovských hrdinov v Košiciach. Cieľom bolo sprístupniť ľudom fitness centrum aj na tomto sídlisku. Vďaka spokojným klientom a kvalitným trénerom sa nám podarilo vybudovať v Košiciach silné meno. Do našej ponuky služieb sme zaradili aj skupinové cvičenia, zumbu a pilates. Záujem ľudí stále rástol a my sme takto pokračovali do roku 2021. Softvér ongym používame od roku 2022 a už by sme nemenili.

Progress Gym - Trebišov

Progress Gym predstavuje vrchol luxusu a moderného fitnessového zážitku v srdci malebného okolia mesta Trebišov. Vyniká svojou mladistvou energiou a jedinečným luxusným vybavením, čo ho bezpochyby radí medzi najkrajšie fitness centrá v tejto oblasti.

Extreme Gym Strojar

EXTREME GYM-Strojar ponúka príjemne prostredie, komfortný priestor na silový tréning s oddelenou kardio a funkčnou zónou. Miesto kde ľudia trávia svoj voľný čas, za účelom starostlivosti o svoje telo, kondíciu a zdravie. Softvér OnGym nám otvoril nové možnosti podnikania a zjednodušil celý chod prevádzky.

Golden Gym

Víta vás Golden Gym Banská Bystrica – moderné a komplexné fitness centrum, ktoré je navrhnuté tak, aby poskytovalo optimálne podmienky pre vaše cvičebné potreby. Nachádzame sa v srdci Banskej Bystrice a hrdíme sa nielen prvotriednym vybavením, ale aj priateľským a profesionálnym prístupom k našim členom.

Fitness Club MRM

MRM fitness club sa nachádza na sídlisku Terasa, blízko nákupného centra Galéria. Od roku 2015 stále vynovujeme a rozširujeme naše fitko pre Vás. Priestory nášho fitness centra máme rozdelené na fitness zónu a priestor s boxerským ringom.