Aktualizácia systému 0.8.83 .

V tejto aktualizácii sa dozviete o všetkých podstatných novinkách a nových službách, ktoré náš softvér a pokladničný systém pre fitness centrá OnGym prinášajú.

Pokladničný systém od spoločnosti ELCOM .

Ponúkame vám novú integráciu pokladničného systému od spoločnosti ELCOM priamo v našom softvére pre fitness centrá. S touto tlačiarňou môžete jednoducho automatizovať všetky transakcie a nechať si automaticky vytlačiť účtenky presne podľa vašich preferencií. To platí aj pre zákazníkov, ktorí využívajú virtuálny kredit vo vašom fitness centre.

Novinky a zmeny administračného rozhrania .

Prejdite si všetky novinky v našom administračnom rozhraní a začnite plne využívať výhody nášho systému.

Dochádzkovy systém zamestnancov .

Predstavujeme vám náš jednoduchý dochádzkový systém pre vašich zamestnancov. Odteraz nemusíte posielať fotky voľných smien do skupinového chatu a zapisovať dochádzku do papiera. Náš systém sa o všetko postará. Stačí vytvoriť vlastné typy dochádzky a pridať jednotlivým zamestnancom oprávnenie prihlásiť sa do smien. Systém navyše automaticky prepočíta zárobok vašich zamestnancov.

Integrácia služby UpBalansea .

Vďaka spolupráci so spoločnosťou Up sme implementovali integráciu ich systému, čo vám umožňuje vyhnúť sa pípaniu cez iné platformy. Teraz môžete jednoducho pípať upbalanc svojich zákazníkov priamo cez náš pokladničný systém pomocou funkcie 'Čítačka vstupov'. Pre spustenie tejto integrácie kontaktujte svojho obchodného zástupcu zo spoločnosti Up, ktorý s vami uzatvoril zmluvu, a získajte prístupové údaje do integračného rozhrania Up pre vaše fitness centrum.

Odhalovanie "podvádzáčov" .

Novým prínosom našeho systému je schopnosť identifikovať férového zákazníka od tých menej spoľahlivých. Systém automaticky signalizuje, ak je zákazník prihlásený na viacerých zariadeniach súčasne, a upozorní vás aj pri načítaní jeho permanentky. Ďalej je na vás, ako sa rozhodnete riešiť situáciu so zákazníkom. Môžete ho zablokovať alebo mu dočasne zakázať vstup do fitness centra.

História vstupov vašich zákazníkov.

Ak sa vyskytnú problémy s vstupmi alebo niekto zabudne vrátiť kľúč, nemusíte sa obávať. Odteraz máte prístup k úplnej histórii vstupov vašich zákazníkov priamo v ich členskom účte. Tieto informácie sú k dispozícii aj pre vašich zákazníkov prostredníctvom mobilnej aplikácie, ak vaše fitness centrum využíva systém OnGym. Okrem toho môžete sledovať napríklad aj priemerný čas strávený vo fitku.

Možnosť uplatniť promo kódy .

Predtým bolo možné uplatniť zákaznícke promo kódy iba cez mobilnú aplikáciu (ak ju vaše fitness centrum malo a používalo). Novinkou je, že odteraz môžu vaši zákazníci promo kódy jednoducho uplatniť priamo na recepcii.

Úprava rezervačného systému .

Na základe vašich názorov sme upravili a zjednodušili náš rezervačný systém. Odteraz máte väčšiu flexibilitu a kontrolu nad každou rezerváciou, čo vám umožňuje lepšie spravovať aktivity vo vašom fitness centre.

Aktualizácia všetkých mobilných aplikácii fitness centier.

Aby sme náhodou nezabudli, uskutočnili sme aj malú aktualizáciu a optimalizáciu aplikácie OnGym pre fitness centrá. Každé partnerstvom spojené fitness centrum, ktoré využíva túto aplikáciu, automaticky obdrží aktualizáciu pre svojich koncových zákazníkov.