Zariaďujete si fitness centrum?

Rozmýšľate nad vlastným podnikaním? Rozbehnuté fitness centrum a stále niečo nevyniká? Ponúkame vám vďaka našim partnerom viaceré služby a produkty, ktoré posilnia váš biznis.

Návrh fitness centra, stroje a mnoho iného.

Náš partner Cardio & Fitness disponuje komplexným portfóliom služieb a produktov, vďaka čomu vie priviesť akúkoľvek vašu víziu do vytúženého cieľa. Sú jednotkou na trhu v rámci vybavenia a modernizácie fitness zariadení s komplexnou ponukou služieb od servisu až po poradenstvo.

Tvorba webových stránok

Potrebujete prerobiť alebo vytvoriť vlastnú webovú stránku? Náš partner Polarify s.r.o. ktorý sa špecializuje výhradne na tvorbu stránok vám zaručí dodať kvalitnú, responzívnú a hlavne modernú webovú stránku. Okrem vývoju webových stránok náš partner dokáže aj vám vytvoriť kvalitné SEO, na získanie väčšieho dosahu klientov.

Členské karty a čítačky

Všetko závisí od požiadaviek vášho fitness centra. Ponúkame na výrobu potlač čipových RFID a bar kódových (EAN) kariet. Dokážeme vám aj okrem potlače zabezpečiť grafiku podľa vašich predstáv. Okrem kariet tak isto vieme zabezpečiť hardvéru časť, a to sú samotné čítačky (RFID čítačka alebo QR/bar kód (EAN) čítačka).

Fotografické služby

Nádherne fotky vášho fitness centra môžu prilákať pozornosť. Vaše sociálne siete, webová stránka alebo mobilná aplikácia sú vašou vizitkou. Vďaka naším dvom profesionálnym fotografom Patrik Labant a Erika Tejová, vám dokážeme priniesť lepšiu kvalitu a úžasný pocit z fotografií.

Grafická potlač, výroba...

Dokážeme vám zabezpečiť široký výber grafických prvkov alebo produktov. Ako sú napríklad: Proteín Shakre, merch pre vaše fitness centrum, kľúčenky s vaším logom, potlač nálepiek a mnoho iného.

Marketing a reklamná kampaň

Získajte viac klientov pomocou lacných a efektívnych marketingových kampaní. Náš partner Jozef Pačuta, ktorý sa špecializuje výhradne na Marketing, vám zaručí lepšie dosahy na vašich sociálnych sietiach.​

Dajte šancu vášmu podnikaniu rasť čo najviac.

Máte otázky?

Radi vám odpovieme na vaše otázky.

Napíšte nám nezáväzne ohľadom vašej požiadavky. Budeme sa snažiť v najkratšom vás opätovne kontaktovať.