Zariaďujete si vlastné fitness centrum ?

Rozmýšľate nad vlastným podnikaním? Rozbehnuté fitness centrum a stále niečo nevyniká? Ponúkame vám vďaka našim partnerom viaceré služby a produkty, ktoré posilnia váš biznis.

Návrh fitness centra , stroje a mnoho iného.

Náš partner Cardio & Fitness disponuje komplexným portfóliom služieb a produktov, vďaka čomu vie priviesť akúkoľvek vašu víziu do vytúženého cieľa. Sú jednotkou na trhu v rámci vybavenia a modernizácie fitness zariadení s komplexnou ponukou služieb od servisu až po poradenstvo.

Ponúkame široký výber služieb pre vaše fitness centrum .

Všetko závisí od požiadaviek vášho fitness centra. Ponúkame na výrobu potlač čipových RFID a bar kódových (EAN) kariet. Dokážeme vám aj okrem potlače zabezpečiť grafiku podľa vašich predstáv. Okrem kariet tak isto vieme zabezpečiť hardvéru časť, a to sú samotné čítačky (RFID čítačka alebo QR/bar kód (EAN) čítačka).

Nádherne fotky vášho fitness centra môžu prilákať pozornosť. Vaše sociálne siete, webová stránka alebo mobilná aplikácia sú vašou vizitkou. Vďaka naším dvom profesionálnym fotografom Patrik Labant a Erika Tejová, vám dokážeme priniesť lepšiu kvalitu a úžasný pocit z fotografií.

Vstúpte do éry bezobslužnej prevádzky! Už nemusíte mať personál stále k dispozícii na recepcii. S našimi pokročilými turniketmi sa všetko deje automaticky. Zabudnite na radovanie sa o odčítanie vstupov, pretože turniket sa o to postará za vás. Navyše, len oprávnení členovia s platnou permanentkou budú vítaní vo vnútri. Otvorte dvere novej úrovne pohodlia s našimi turniketmi!

Dokážeme vám zabezpečiť široký výber grafických prvkov alebo produktov. Ako sú napríklad: Proteín Shakre, merch pre vaše fitness centrum, kľúčenky s vaším logom, potlač nálepiek a mnoho iného.