Predstavujeme vám, ako bude vyzerať vaša mobilná aplikácia .

Urobte konečne moderný krok a vďaka nášmu systému a vlastnej aplikácii vášho fitness centra budete jednoznačne konkurencieschopne vynikať!

Zahajujeme vašu cestu s našou inovatívnou aplikáciou.

Vašu aplikáciu dokážeme prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Napríklad, môžete si zmeniť farby a celkový štýl tmavého a svetlého režimu aplikácie, obrázky, logá a mnoho ďalších prvkov, ktoré dokážete modifikovať cez náš administračný panel OnGym.​

Aplikácia je zároveň reprezentáciou vašej investície do fitness centra .

Vaša aplikácia bude mať 100% dosah na všetky zariadenia. Vaši zákazníci si ju budú môcť stiahnuť z App Store, AppGallery a Google Play.

Virtuálna karta vždy po ruke.

Vaši zákazníci budú mať vždy k dispozícii informácie o svojich vstupoch a tým pádom budú mať permanentku prakticky stále po ruke. Okrem toho môžu vaši zákazníci pohodlne zakúpiť vstupy priamo z domova prostredníctvom virtuálnej peňaženky.

Umožnite nakup pomocou virtuálnej peňaženky .

Dovoľte vašim zákazníkom plnohodnotne využívať produkty a služby vášho fitness centra. Vďaka virtuálnej peňaženke nemusia mať vaši zákazníci starosti s hotovosťou. Môžu si jednoducho dobíjať kredit prostredníctvom online platby alebo priamo na recepcii.

Informácia o histórií vstupov vašich zákazníkov .

Vaši zákazníci budú môcť bez problémov prehľadávať históriu svojich návštev vo vašom fitness centre a čas, ktorý v ňom strávili. Tým umožníte aj vášmu nadšenému klientovi sledovať svoj pokrok.

Možnosť promo kódov .

Odmeňte verných zákazníkov špeciálnymi kódmi na kredit, vstupy alebo výhodný nákup vo vašom fitness centre. Získajte ešte viac z každej návštevy.

Umožnite svojim zákazníkom byť stále v obraze .

Vďaka OnGym systému môžete jednoducho zdieľať rozsiahle informácie o vašom fitness centre. Vrátane noviniek, akcií, aktuálnych otváracích hodín, priemernej vyťaženosti fitness centra, prevádzkových pravidiel a odkazov na vaše sociálne siete. Urobte svoje informácie ľahko dostupnými a relevantnými pre vašich zákazníkov.

Naučte nových zákazníkov ako cvičiť .

V mobilnej aplikácii získava každý zákazník, ktorý má aktívnu permanentku alebo minimálny kredit v hodnote 5 eur, prístup k cvičeniu, kde sú znázornené základné cviky na rôznych strojoch. Tieto cviky sú podrobne popísané odborným trénerom.

Promujte svojich osobných trénerov vašim zákazníkom.

Dajte možnosť svojim trénerom dosiahnuť väčší dosah a tiež pomôžte vašim zákazníkom dosiahnuť ich vysnívané ciele. Prostredníctvom aktivity 'Osobný tréner' môžete propagovať všetkých vašich trénerov vo fitness centre. A to nie je všetko... Využitím nášho rezervačného systému spolu s naším softvérom môžete plne využiť potenciál vášho fitness centra.

Rezervačný systém pre každého.

Umožnite zákazníkom plne využívať rezervačný systém! S našou inovatívnou službou budú vždy mať všetky informácie na dosah ruky a môcť sledovať každú aktivitu z pohodlia svojho mobilného telefónu. Nechajte ich zažiť úplne nový level pohodlia a efektivity pri plánovaní a sledovaní svojich rezervácií. S nami sa uistite, že vaši zákazníci budú vždy v kroku s každou skvelou možnosťou, ktorú váš podnik ponúka. Rezervačný systém budú teraz ešte prístupnejšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým!

Aj bez internetu môže zákazník vstúpiť do fitness centra.

Pre našich zákazníkov je možné vstúpiť do fitness centra aj bez aktívneho internetového pripojenia. Áno, je to možné! Aj keď je doba bez internetu ťažko predstaviteľná, existuje mnoho situácií, ktoré môžu ovplyvniť dostupnosť internetu. S naším systémom pre fitness centrá sa nemusíte o takéto veci obávať.

Pripojte sa k nám a získajte plný prístup k nášmu softvéru pre fitness centrá.

Užite si výhody a pohodlie nášho softvéru bez akýchkoľvek záväzkov. Počas 30-dňovej skúšobnej doby získate plný prístup k jeho funkciám, aby ste mohli preskúmať, ako vám pomôže optimalizovať váš biznis, zvýšiť efektivitu a dosiahnuť excelentné výsledky. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!

Obchodní partneri .