Zariaďujete si vlastné fitness centrum ?

Rozmýšľate nad vlastným podnikaním? Rozbehnuté fitness centrum a stále niečo nevyniká? Ponúkame vám vďaka našim partnerom viaceré služby a produkty, ktoré posilnia váš biznis.

Návrh fitness centra , stroje a mnoho iného.

Náš partner Cardio & Fitness disponuje komplexným portfóliom služieb a produktov, vďaka čomu vie priviesť akúkoľvek vašu víziu do vytúženého cieľa. Sú jednotkou na trhu v rámci vybavenia a modernizácie fitness zariadení s komplexnou ponukou služieb od servisu až po poradenstvo.

Ponúkame široký výber služieb pre vaše fitness centrum .

Členské karty a čítačky do vášho fitness centra .

Všetko závisí od požiadaviek vášho fitness centra. Ponúkame na výrobu potlač čipových RFID a bar kódových (EAN) kariet. Dokážeme vám aj okrem potlače zabezpečiť grafiku podľa vašich predstáv. Okrem kariet tak isto vieme zabezpečiť hardvéru časť, a to sú samotné čítačky (RFID čítačka alebo QR/bar kód (EAN) čítačka).

Profesionálne fotografické služby.

Nádherne fotky vášho fitness centra môžu prilákať pozornosť. Vaše sociálne siete, webová stránka alebo mobilná aplikácia sú vašou vizitkou. Vďaka naším dvom profesionálnym fotografom Patrik Labant a Erika Tejová, vám dokážeme priniesť lepšiu kvalitu a úžasný pocit z fotografií.

Prístupové systém pre nonstop fungovanie.

Vstúpte do éry bezobslužnej prevádzky! Už nemusíte mať personál stále k dispozícii na recepcii. S našimi pokročilými turniketmi sa všetko deje automaticky. Zabudnite na radovanie sa o odčítanie vstupov, pretože turniket sa o to postará za vás. Navyše, len oprávnení členovia s platnou permanentkou budú vítaní vo vnútri. Otvorte dvere novej úrovne pohodlia s našimi turniketmi!

Grafická potlač a výroba rôznych typov.

Dokážeme vám zabezpečiť široký výber grafických prvkov alebo produktov. Ako sú napríklad: Proteín Shakre, merch pre vaše fitness centrum, kľúčenky s vaším logom, potlač nálepiek a mnoho iného.