Komplexné riešenie pre správu vášho fitness centra .

Predstavujeme vám software pre správu fitnes centra, vytvorenými samotnými prevádzkovateľmi fitnes centier na východnom Slovensku. Funkcionality systému sú vytvorené podľa novodobých požiadaviek na efektívnu správu fitness centra.

software pre fitnes centrum, rezervačný systém, softvér pre fitnes centrum,

Všetko čo potrebujete na jednom mieste.

Rozumieme potrebám našich zákazníkov. OnGym vznikol ako reakcia na naše vlastné výzvy. V porovnaní s inými softvérami navrhnutými na mieru vám OnGym poskytuje komplexné riešenia pre všetky problémy, ktoré fitnes centrá denne riešia.

Pokladničný systém a platobný terminál All-In-One .

Ponúkame vám novú integráciu pokladničného systému od spoločnosti ELCOM priamo v našom softvére pre fitness centrá. S touto tlačiarňou môžete jednoducho automatizovať všetky transakcie a nechať si automaticky vytlačiť účtenky presne podľa vašich preferencií. To platí aj pre zákazníkov, ktorí využívajú virtuálny kredit vo vašom fitness centre.

Bezrecepčný software pre vaše fitness centrum.

Náš softvér pre fitness centrá dokáže efektívne riadiť vaše fitness centrum aj bez prítomnosti recepcie. Vaši zákazníci sa môžu jednoducho dostať do fitness centra prostredníctvom QR kódov v mobilnej aplikácii vášho fitness centra alebo pomocou RFID členských kariet. Ponúkame možnosť pripojenia turniketov viacerými spôsobmi, prispôsobiteľnými vašim potrebám. Jeden z príkladov je hybridný režim, kedy fitness centrum pracuje s recepciou len v určitých časoch.

Pre lepší pôžitok pri podnikaní .

Nepretržite náš softvér vylepšujeme a pridávame nové funkcie. Keďže fungujeme na základe jednotného predplatného, nové funkcie vás nebudú stáť nič navyše.

Vlastná mobilná aplikácia vášho fitness centra.

S nami budete v popredí konkurencie! Vaše fitness centrum získava vlastnú mobilnú aplikáciu pre koncových zákazníkov, čo vám umožní poskytnúť špičkový zážitok. Nielenže posilníte svoju konkurenčnú pozíciu, ale tiež si získate verných zákazníkov vďaka pohodliu, ktoré im vaša aplikácia poskytne. Zlepšte interakciu so zákazníkmi, poskytnite jednoduchší prístup k rezerváciám a ponúknite im personalizovaný a moderný spôsob interakcie s vaším fitnes centrom.

Jednoduchý predaj vašich služieb a produktov.

Posuňte svoje fitnes centrum na novú úroveň s našou rýchlo a prehľadne spravovanou skladovou evidenciou pre predaj produktov. Táto inovácia vám poskytne plnú kontrolu nad vaším inventárom, umožňujúc vám efektívne sledovať dostupnosť produktov a minimalizovať riziko nedostatkov. Ešte lepšie je, že vám dávame možnosť umožniť klientom platiť za produkty prostredníctvom virtuálneho kreditu, čo pridáva ďalší pohodlný spôsob platby do vášho portfólia. S touto funkcionalitou sa vaši klienti môžu jednoducho a rýchlo rozhodnúť a využiť svoj virtuálny kredit pri každom nákupe.

Jednoduchá evidencia členstiev cez mobilnú aplikáciu, RFID čip alebo bar kód členskú kartu.

S naším softvérom pre fitnes centrá ponúkame jednoduchú evidenciu členstva, ktorú môžete ľahko spravovať prostredníctvom mobilnej aplikácie, RFID čipu alebo karty s čiarovým kódom. S týmito rôznymi možnosťami zaznamenávania členstva získavate maximálnu flexibilitu a pohodlie. Klienti môžu jednoducho vybrať spôsob, ktorý im najviac vyhovuje, či už je to pohodlný prístup cez mobilnú aplikáciu, dotykový RFID čip alebo klasický čiarový kód na členskej karte. Naša priorita je spraviť evidenciu členstva pre vás jednoduchou a prispôsobiteľnou podľa potrieb vášho fitnes centra, vďaka našemu špičkovému softwaru.

Prehľadné a jednoduché štatistiky fungovania fitness centra.

S naším softvérom pre fitnes centrá je náš cieľ poskytnúť vám jednoduchý prehľad o fungovaní vášho fitnes centra. Naše štatistiky vám umožnia presne sledovať rôzne aspekty prevádzky, čo vám poskytne cenné informácie pre ďalší rozvoj vášho marketingu. Analyzujte trendy, identifikujte obľúbené časy alebo programy a prispôsobte svoje marketingové stratégie tak, aby lepšie zodpovedali potrebám vašich zákazníkov. S naším softvérom získate nielen prehľad, ale aj nástroje na optimalizáciu a zlepšenie vášho fitnes centra.

Rezervačný systém

Vytvorili sme rezervačný systém, ktorý je plne prispôsobený pre všetky rôzne druhy aktivít, a to nielen pre samotné fitnes centrum, ale aj pre vašich osobných trénerov.

Dashboard aplikácia

Získať kontrolu nad vaším fitnes centrom je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým. S naším OnGym administračným panelom môžete monitorovať tržby a ďalšie aktivity kdekoľvek a kedykoľvek, priamo cez váš mobilný telefón.

Integrácie

Naša integrácia s UpBalance a Multisport vám umožňuje vybavovať všetkých klientov jednoducho a efektívne cez jeden systém. Odteraz nemusíte mať zbytočne otvorené množstvo kariet vo vašom webovom prehliadači.

Push-Up notifikácie a marketing

Získate jednoduchý nástroj na marketing vašich zákazníkov a budete schopní im posielať push notifikácie priamo cez náš systém. Týmto spôsobom môžete efektívne komunikovať s vašimi zákazníkmi, informovať ich o novinkách, špeciálnych akciách alebo podnecovať ich k aktívnosti vo vašom fitnes centre.

Evidencia zamestnancov

S rôznymi úrovňami oprávnení vám naša platforma umožňuje efektívne kontrolovať a zabezpečovať hladký priebeh fungovania vášho fitnes centra. S touto funkcionalitou môžete prideliť špecifické oprávnenia jednotlivým členom personálu alebo zamestnancom, čím zabezpečíte, že každý má prístup k informáciám a nástrojom, ktoré potrebuje na vykonávanie svojich úloh.

Dochádzkový systém pre zamestnancov

Odteraz nemusíte posielať fotky voľných smien do skupinového chatu a zapisovať dochádzku do papiera. Náš systém sa o všetko postará. Stačí vytvoriť vlastné typy dochádzky a pridať jednotlivým zamestnancom oprávnenie prihlásiť sa do smien.

A to nie je všetko !

Náš softvér pre fitness centrá ponúka množstvo ďalších funkcií, ktoré sú priamo dostupné, ale ešte čakajú na vaše objavovanie.

Vyskúšajte náš softvér pre fitness centrá úplne zadarmo na 30 dní.

Otvárame brány k jedinečnej príležitosti – môžete teraz získať 30-dňovú skúšobnú verziu nášho softvéru pre fitness centrá vrátane mobilnej aplikácie! Bez obáv, ak by náš systém neuspokojil vaše očakávania. Stačí nám jednoducho dať vedieť a prístup k systému i vaša aplikácia budú okamžite zrušené. Vaša spokojnosť je naším cieľom číslo jeden.

Mobilná aplikácia pre vašich koncových zákazníkov .

Zblížte svoj kontakt s vašimi zákazníkmi. Vďaka vlastnej mobilnej aplikácii, dokážu vaši členovia byť s fitness centrom bližšie. Dokážete si aplikáciu prispôsobiť podľa vašich predstáv. Žijeme v dobe, kedy každý z nás ma vo vrecku svoj mobilný telefón. Od teraz dokážu vaši členovia robiť cez mobilnú aplikáciu všetko okolo vášho fitness centra (nákupy, dobitie kreditu, permamentky a mnoho iného).

software pre fitnes centrum, rezervačný systém, softvér pre fitnes centrum,

Viac než 65% zákazníkov má vždy pri sebe telefón.

Vstúpte do éry nových možností s našou mobilnou aplikáciou, ktorá sa už osvedčila v mnohých fitnes centrách. Získajte úžasnú konkurenčnú výhodu, investujte do svojej vlastnej aplikácie a vyčnievajte. Naša aplikácia nie je len ďalšou v rade, ktorá zobrazuje konkurenčné fitnes centrá ale je vyvynutá priamo pre vašu prevádzku. Využite moderné technológie a implementujte aplikáciu na všetky zariadenia (Apple, Android) a buďte krok vpred vo svete fitnes inovácií.

Virtuálna peňaženka

Vaši zákazníci si môžu dobíjať svoju virtuálnu peňaženku a využívať jednoducho všetky služby vášho fitnes centra.

Profily trénerov

Spojte vašich zákazníkov s certifikovanými trénermi vo vašom fitnes centre. Takto aj pomôžete zvýšiť klientelu svojim osobným trénerom.

Notifikácie

Informujte prostredníctvom systému OnGym svojich zákazníkov o blížiacich sa zmenách vo vašom fitnes centre (napr: zmena otváracích hodín).

Vstupy

Vaši zákazníci získajú rýchly prehľad o ich dostupných vstupoch (permanentkách alebo multi-permanentkách).

Novinky

Vďaka redakčnému systému dokážete informovať svojich zákazníkov a môžete pridávať zaujímavé články.

Prístup API

Prepojte svoj systém aj s vašou webovou stránkou. Na vaše požiadanie, vieme prepojiť systém spoločne s vašou webovou stránkou.

Pripojte sa k nám a získajte plný prístup k nášmu softvéru pre fitness centrá.

Užite si výhody a pohodlie nášho softvéru bez akýchkoľvek záväzkov. Počas 30-dňovej skúšobnej doby získate plný prístup k jeho funkciám, aby ste mohli preskúmať, ako vám pomôže optimalizovať váš biznis, zvýšiť efektivitu a dosiahnuť excelentné výsledky. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!

Obchodní partneri .