Komplexné riešenie pre správu vášho fitness centra .

Predstavujeme vám softvér pre správu fitnes centra, vytvorenými samotnými prevádzkovateľmi fitnes centier na východnom Slovensku. Funkcionality systému sú vytvorené podľa novodobých požiadaviek na efektívnu správu fitness centra.

Všetko čo potrebujete na jednom mieste.

Rozumieme vašim potrebám, lebo sami prevádzkujeme sieť fitnes centier na východe Slovenska. OnGym vznikol ako odpoveď na naše vlastné problémy. Ostatné na mieru robené softvéry vám nikdy neponúknu komplexné riešenia na všetky problémy, ktoré fitnes centrá denno denne sprevádzajú.

Pre lepší pôžitok pri podnikaní .

Nepretržite náš softvér vylepšujeme a pridávame nové funkcie. Keďže fungujeme na základe jednotného predplatného, nové funkcie vás nebudú stáť nič navyše.

Rezervačný systém

Vaši klienti si môžu ľahko vyhľadať a rezervovať online aktivity prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Mobilná aplikácia

Vaše fitnes centrum získa vlastnú aplikáciu pre koncových zákazníkov vďaka ktorej bude konkurenčne vynikať.

Predaj produktov

Vaše fitnes centrum získa rýchlú a prehľadnú skladovú evidenciu na predaj produktov. Umožnite platiť klientov virtuálnym kreditom.

Permamentky a členstvá

Jednoduchá evidencia členstiev cez mobilnú aplikáciu, RFID čip alebo bar kód členskú kartu.

Evidencia zamestnancov

Vďaka rôznym oprávneniam viete kontrolovať a zabezpečiť hladký priebeh fungovania vášho fitnes centra.

Prehľadné štatistiky

Získate jednoduchý prehľad o chode vášho fitnes centra. Pomocou štatistík dokážete ďalej rozvíjať svoj marketing.

Mobilná aplikácia pre vašich koncových zákazníkov .

Zblížte svoj kontakt s vašimi zákazníkmi. Vďaka vlastnej mobilnej aplikácii, dokážu vaši členovia byť s fitness centrom bližšie. Dokážete si aplikáciu prispôsobiť podľa vašich predstáv. Žijeme v dobe, kedy každý z nás ma vo vrecku svoj mobilný telefón. Od teraz dokážu vaši členovia robiť cez mobilnú aplikáciu všetko okolo vášho fitness centra (nákupy, dobitie kreditu, permamentky a mnoho iného).

Viac než 65% zákazníkov má vždy pri sebe telefón.

Mobilná aplikácia sa nám osvedčila už vo viacerých fitnes centrách. Získajte úžasnú konkurenčnú výhodu mať svoju aplikáciu. Nie je to žiadna aplikácia ktorá zobrazuje konkurenčné fitnes centrá. Vďaka moderným technológiám dokážeme implementovať aplikáciu na všetky zariadenia (Apple, Android).

Virtuálna peňaženka

Vaši zákazníci si môžu dobíjať svoju virtuálnu peňaženku a využívať jednoducho všetky služby vášho fitnes centra.

Profily trénerov

Spojte vašich zákazníkov s certifikovanými trénermi vo vašom fitnes centre. Takto aj pomôžete zvýšiť klientelu svojim osobným trénerom.

Notifikácie

Informujte prostredníctvom systému OnGym svojich zákazníkov o blížiacich sa zmenách vo vašom fitnes centre (napr: zmena otváracích hodín).

Vstupy

Vaši zákazníci získajú rýchly prehľad o ich dostupných vstupoch (permanentkách alebo multi-permanentkách).

Novinky

Vďaka redakčnému systému dokážete informovať svojich zákazníkov a môžete pridávať zaujímavé články.

Prístup API

Prepojte svoj systém aj s vašou webovou stránkou. Na vaše požiadanie, vieme prepojiť systém spoločne s vašou webovou stránkou.

Pripojte sa k nám a získajte plný prístup k nášmu softvéru pre fitness centrá.

Užite si výhody a pohodlie nášho softvéru bez akýchkoľvek záväzkov. Počas 30-dňovej skúšobnej doby získate plný prístup k jeho funkciám, aby ste mohli preskúmať, ako vám pomôže optimalizovať váš biznis, zvýšiť efektivitu a dosiahnuť excelentné výsledky. Nezmeškajte túto skvelú príležitosť!